Ücretli WordPress Temaları

ücretli wordpress temalarıÜcretli WordPress temaları ile kaliteli, özel tasarımlı web siteleri yapabilirsiniz. Kurumsal web sitesi, blog sitesi ve diğer web sitelerini ücretli WordPress temaları ile kolayca oluşturabilirsiniz. Daha önceki yazımızda ücretsiz WordPress temaları hakkında bilgi verilmişti. Bu yazımızda ücretli, premium WordPress temaları neden tercih etmeniz gerektiği ve bu temaları yayınlayan siteler hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Ücretli WordPress temaları tek tek satın alabileceğiniz gibi club üyelik şeklinde tek bir fiyat ile sitede yer alan tüm temaları da kullanabilirsiniz.

Hotgator hosting kontrol paneli Cpanel den WordPress kurulumu yapıp, WordPress eklentileri kurduktan sonra WordPress tema yükleme ve WordPress tema Türkçeleştirme ile yabancı dilde indirilen WordPress temasını da Türkçe kullanabilirsiniz. WordPress site kurma yazımızdan web sitesi kurma adımlarını öğrenebilirsiniz.

Ücretli WordPress temaları ücretsiz olanlara göre birçok ek özellik içermektedir. Görsel olarak daha kaliteli ve yeni tasarım trendlerine göre hazırlanmış güncel temalardır. Temiz kodlamaları sayesinde web sitesi daha fazla hızlı açılmakta ve bu açıdan SEO için daha uyumludur.

hostgator wordpress linux hosting

Yeni çıkan WordPress sürümlerine uygun olarak devamlı güncellenmektedir. Bu sayede sorunsuz ve güvenli çalışmaktadır. Ayrıca temanın ayarlarını yaparken ya da farklı konularda yardım da alabilirsiniz.

Web sitesi çeşidine göre ek özellikler, özel sayfalar ve slider gibi ücretli olabilecek eklentileri de içermektedir. Web sitenizin İngilizce ve diğer dillerde olmasını sağlayan WPML ile tam uyumlu olabilmektedir. En önemli özelliklerinden biri de web sitesinin tablet ve mobil cihazların ekran boyutuna göre otomatik uyarlanmasını sağlayan Responsive özelliği de yer almaktadır.

WordPress deki gelişmeler sayesinde temanızın ana sayfa, yazılar, özel sayfalar, menü, header (üst başlık), footer (alt başlık) ve blokların ayarlarını kolayca yapabilirsiniz. WordPress bileşenleri ekleyebilirsiniz. Sitenizin tüm renklerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Örnek olarak logonuza uygun olacak renkleri seçebilirsiniz. Web sitenizin renklerini seçerken Paletton sitesinden yararlanabilirsiniz.

Google da ücretli WordPress temaları ve premium wordpress themes şeklinde arama yaparak da kaliteli temalara ulaşabilirsiniz. Temayı satın almadan önce demosunu inceleyebilirsiniz. Satın aldığınız temanın, tema yüklemesi için gerekli tasarım dosyaları yanında PSD kaynak dosyalarını da indirebilirsiniz. Club üyelik yaptığınız sitelerde farklı temaları sitenizde deneyebilirsiniz.

 
WORDPRESS TEMA MARKETLERİ

Dünyadaki tüm tasarımcıların bir araya geldiği ve tasarımlarını satışa sunduğu web siteleri;

https://wordpress.org/themes/commercial/: WordPress yönetim panelinde görünüm – temalar bölümünden tasarımcıların önerilen ücretli WordPress temalarına ulaşabilirsiniz. En çok tercih edilen ücretli temaları inceleyebilirsiniz.

http://themeforest.net/category/wordpress: Birçok web tasarımcısı WordPress tema satışlarını Themeforest üzerinden yapmaktadır. Dünya da en çok tercih edilen, en güncel ve kaliteli binlerce ücretli WordPress tema barındıran sitedir. WordPress menüsünden ‘Popular Items’ tıkladığınızda en çok tercih edilen temalara ulaşabilirsiniz. Tek bir temanın dahi on binlerce satıldığını göreceksiniz. Kategoriler bölümünde her çeşit tema yer almaktadır. WordPress kurumsal tema (Corporate), WordPress blog teması, WordPress haber teması (Magazine), e ticaret teması (eCommerce), ajans teması (Creative), emlak teması (Real Estate) ve daha birçok temaya ulaşabilirsiniz. Temalar $38 – $58 fiyat aralığındadır.

www.mojo-themes.com/categories/wordpress: Mojo Themes, web tasarımcıların WordPress tema satışı yaptığı Themeforest gibi bir sitedir. Satış fiyatları biraz daha ucuzdur. Popüler temalara ulaşmak için ‘Sort By Sales’ tıklayabilirsiniz. WordPress kurumsal tema (Business), WordPress haber teması (Magazine – news), WordPress blog teması, WordPress e ticaret teması (Ecommerce), WordPress emlak teması (Real Estate) gibi temalar yer almaktadır. Temalar $33 – $49 fiyat aralığındadır.

www.templatemonster.com/wordpress-themes.php: Web tasarımcıların WordPress tema satışı yaptığı binlerce tema bulunduran popüler sitelerden diğeridir. Template Monster da tüm WordPress temaları sabit ve pahalı fiyattan satılmaktadır. Bu yüzden seçtiğiniz temanın kaliteli ve güncel olmasına dikkat etmenizi öneririz. Sitenin Türkçe versiyonu da bulunmaktadır. Bunun yanında orijinal sitede aradığınız temalara daha rahat ulaşabilirsiniz. Popularity bölümünden ‘Best Sellers’ seçip en popüler temalara ulaşabilirsiniz. Sonrasında WordPress kurumsal tema (Business & Services) gibi diğer temaları inceleyebilirsiniz. Temalar $75 sabit fiyattır.

https://creativemarket.com/themes/wordpress: Creative market, web tasarımcıların tema satışı yanında fotoğraf, grafik, şablon (logo, broşür, davetiye, kartvizit…), font gibi her türlü tasarım öğesi satışının yapıldığı kapsamlı bir sitedir. Binlerce WordPress Tema popüler sıraya göre gelmektedir. WordPress kurumsal tema (Business), WordPress haber teması (Magazine), blog ve eticaret temaları yer almaktadır. Temalar genellikle $39 – $59 fiyat aralığındadır.

 
UYGUN ÜCRETLİ ÜYELİK OLAN WORDPRESS TEMA SİTELERİ

Tasarım ajansının tüm temalarına uygun fiyatlı üyelik ile ulaşabileceğiniz web siteleri;

www.cssigniter.com/ignite/themes: WordPress kurumsal tema ve WordPress blog teması çoğunlukla yer almaktadır. WordPress video teması da tercih edilebilir. Eticaret, otel, oyun, portal, restoran gibi farklı, kaliteli responsive özellikli tema çeşitleri de yer almaktadır. Temaların hepsini $49’dan alabilirsiniz.

https://mythemeshop.com/themes: WordPress haber teması, WordPress kurumsal tema ve WordPress blog tema için ideal seçenekler sunmaktadır. WordPress eklentiler de yer almaktadır. Temaların bir tanesini 45$, hepsini 87$ ’dan alabilirsiniz.

www.elegantthemes.com/gallery/: WordPress kurumsal ve blog temaları ağırlıktadır, Temaların hepsini 69$ ’dan alabilirsiniz.

http://wpdance.com/wordpress-themes.html: Az sayıda tema yer almaktadır. Blog ve eticaret temaları tercih edilebilir. Bazı temaları Themeforest üzerinden satmaktadır. Club yıllık üyelik $49.

http://wpeden.com/product-category/themes: Çok sayıda ama güncel olmayan temalar yer almaktadır. Temalara hepsine 55$ ’dan ulaşabilirsiniz.

https://themeisle.com/allthemes: WordPress kişisel tema ve kurumsal tema seçilebilir. Çeşitli ücretli WordPress eklentiler de yer almaktadır. Yıllık club üyelik 69$.

www.simplethemes.com/wordpress-themes: Az sayıda kaliteli WordPress firma teması içermektedir. Yıllık club üyelik 69$. 3 aylık club üyelik 49$.

http://teslathemes.com/pricing: Kaliteli firma ve blog temaları içermektedir. Yıllık club üyelik 49$.

www.elmastudio.de/en/themes: Sade ve şık WordPress tema arıyorsanız en iyi çözümleri bulabileceğiniz sitedir. Moda tasarımı gibi siteler açabilirsiniz. Yıllık üyelik 48€.

www.klasikthemes.com/themes: Sade WordPress firma teması seçebilirsiniz. Yıllık üyelik 69$.

http://themegrill.com/themes/: Kaliteli, sade kurumsal ve e ticaret sitesi olarak kullanabileceğiniz temalar yer almaktadır. Yıllık üyelik 79$.

http://themify.me/club: WordPress kişisel tema, firma ve e ticaret temaları tercih edilebilir. Yıllık üyelik 79$.

www.nimbusthemes.com/: Az sayıda kaliteli tema yer almaktadır. Yıllık üyelik 99$.

www.gavick.com/wordpress-themes.html: Sade ve şık olmanın yanında farklı, sıra dışı, kaliteli web tasarım isterseniz aradığınız temaları bulabilirsiniz. WordPress firma teması ve WordPress haber teması yanında blog ve eticaret temaları da tercih edilebilir. Yıllık üyelik 99€.

 
YÜKSEK ÜCRETLİ ÜYELİK OLAN WORDPRESS TEMA SİTELERİ

Tasarım firmasının kaliteli, güncel temalarını yüksek ücretli üyelik ile satışa sunduğu web siteleri;

www.inkthemes.com/wp-themes : Sadece firma web sitesi kurmak için temalar yer almaktadır. Tek tema 59$, üyelik 147$.

http://graphpaperpress.com/themes: Özellikle Fotoğraf, galeri ağırlıklı tasarım ajanslarına uygun temalar yer almaktadır. Tek tema 79$, yıllık üyelik 149$.

http://themefuse.com/wp-themes-pricing: Kurumsal, blog temaları yanında kaliteli WordPress emlak teması çok sayıda farklı kategoride sunmaktadır. Tek tema 45$, üyelik 195$.

www.sktthemes.net/themes/all-themes:Çeşitli kategoride temalar yer almaktadır. Ajanslara yönelik temalar yanında turizm amaçlı hotel ve seyahat temaları, yapı firmaları için temalar ön plana çıkmaktadır. Kaliteli WordPress kurumsal temalar da yer almaktadır. Tek tema 69$, üyelik 199$.

www.themezilla.com/themes: Sade ve şık temalar bulabilirsiniz. Tek tema 59$, üyelik 199$.

www.themelab.com/themes: Az sayıda tema yer almaktadır. Tek tema 69$, üyelik 199$.

www.wpzoom.com/pricing: E ticaret bölümü olan şirket web sitesi temaları yanında özellikle WordPress haber temaları kalitelidir. Tek tema 75$, üyelik 199$.

http://cyberchimps.com/responsive-theme-bundles/ Az sayıda kurumsal amaçlı sade tema bulunmaktadır. Tek tema 40$, üyelik 200$.

http://magazine3.com/themes/#all: WordPress haber teması seçmek için en doğru sitedir. Tek tema 59$, üyelik 249$.

http://organicthemes.com/themes Sade ve şık kurumsal web siteleri yapabilirsiniz. Tek tema 69$, üyelik 249$.

www.premiumpress.com/premium-wordpress-themes: WordPress alt yapısı ile çok farklı amaçlar için web sitesi yapabilmenizi sağlayan temalar sunmaktadır. Dizin, iş arama, yazılım yükleme, kupon, emlak, video paylaşım, e ticaret ve ürün karşılaştırma web siteleri yapabilirsiniz. Tek tema 79$, üyelik 299$.

http://templatic.com/wordpress-themes-store Farklı amaçlar için dizin siteleri yapabilirsiniz. Tek tema 99$, üyelik 299$.

http://oboxthemes.com/themes Sade ve şık web sitesi yapabilirsiniz. Tek tema 79$, üyelik 299$.

www.rockettheme.com/join/wordpress WordPress temaları yanında WordPress eklentileri de içermektedir. Tek tema 49$, üyelik 349$.

www.woothemes.com/product-category/themes/ En çok kullanılan WordPress e ticaret eklentisi sunan sitede bir çok E ticaret teması yer almaktadır. Tek tema 79$, üyelik 349$.

www.studiopress.com/ Kaliteli firma temaları içermektedir. Tek tema 100$, üyelik 400$.

 
ÜYELİK OLMAYAN WORDPRESS TEMA SİTELERİ

Web Tasarımcısının tek tek tema satışı yaptığı kendine ait web siteleri;

http://themetrust.com/themes: Sadece kendi tasarımını yaptığı az sayıda WordPress tema satılmaktadır. Bir alana bir bedava olmaktadır. İki tema $59 fiyattır.

www.gabfirethemes.com/wp-themes: Az sayıda WordPress tema yer almaktadır. Temalar $59 sabit fiyattır.

http://gorillathemes.com/themes/: WordPress oto galeri teması ve WordPress emlak teması seçilebilir. Mobil uyumlu tema ile birlikte $80 sabit fiyattır.

www.hermesthemes.com/themes/ Sadece Turizm amaçlı kaliteli WordPress otel temaları yer almaktadır. Temalar $199 sabit fiyattır.

www.photocrati.com/wordpress-photography-themes/: Fotoğrafçılar ve tasarımcıların eserlerini sergileyebileceği WordPress tema $89 fiyatındadır.

www.simplewpthemes.com: Bedava olarak sunulan çok sayıda temayı copyright olmadan kullanabilmek $15 fiyattır.

 
ESKİ TASARIMLI WORDPRESS TEMA SİTELERİ

Genellikle eski tarz tasarımların olduğu tasarım firmasının tüm temalarına üyelik ile ulaşabileceğiniz web siteleri:

www.theme-junkie.com Üyelik 49$.

www.authenticthemes.com/purchase Üyelik 79$.

www.thinkupthemes.com/themes Üyelik 85$.

www.solostream.com/wordpress-themes Üyelik 129$.

www.famethemes.com/themes Üyelik 129$.

www.mhthemes.com/themes/ Üyelik 149$.

İhtiyacınıza ve projenize uygun Wordrpess temayı bulmanızda yazımızın yardımcı olmasını dilerim.

WordPress Theme Setup
WordPress Theme Translation

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hostgator Help Hostgator Payment Hosting Info