Hostgator Ödeme Yapma

Hostgator den hosting alma işlemini kredi kartı veya paypal ile yapabilirsiniz. Hostgator web hosting alma yazımızda alım işlemlerini detaylı olarak aktarmıştık. Son aşamaya geldiğinizde kredi kartı ya da paypal seçeneğini seçip ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile ödemeyi seçtiyseniz, kredi kartı bilgilerinizi doldurup alımı yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinize, Hostgator Billing – Fatura sisteminden ulaşıp dilerseniz silebilir ve değiştirebilirsiniz. Örneğin aylık olarak aldınız bir sonraki ay ödeme günü geldiğinde unutmadan ödeme yapayım demenize gerek olmadan alım esnasında belirttiğiniz ödeme periyodunuza bağlı olarak aylık veya yıllık ödemeleriniz kredi kartınızdan otomatik olarak çekilmektedir.

hostgator-fatura-bilgileri hosting alma Hostgator ödeme Hostgator billing

Paypal ile ödemeyi seçtiğinizde, pay now (hemen öde) ile aylık veya yıllık bir kereye mahsus ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Subscribe (ödeme aboneliği) ile aylık ya da yıllık paypal hesabınızdan otomatik ödeme yapılmasını sağlarsınız.

hostgator-paypal-odeme-ekrani hosting alma Hostgator ödeme Hostgator billing

 

Hostgator Web Hosting Eklentiler
facebook hosting alma Hostgator ödeme Hostgator billing   0twitter hosting alma Hostgator ödeme Hostgator billing   google hosting alma Hostgator ödeme Hostgator billing   0
2017-10-28T21:04:57+00:00 Hostgator Destek, Hostgator Ödeme|

Siz de fikrinizi belirtin