Hostgator Türkiye

hosgator türkiyeHostgator Türkiye için açtığı www.hostgator.com.tr sitesiyle hizmet vermektedir. Hostgator hakkında bilgilere, hosting paket özelliklerine ve destek sayfalarına Türkçe ulaşabilirsiniz. Hosting alımlarınızı bu site üzerinden de yapabilirsiniz.

Hostgator Türkiye destek sorumlusu Hasan K. beyin yardımı ile Türkçe canlı destek alabilirsiniz. Yardım için destek@hostgator.com.tr mail adresine Türkçe mail atabilir, Ticket açabilirsiniz. Çeşitli konularla ilgili videolu eğitimleri izleyebilirsiniz.

Hostgator Türkiye Facebook sayfasından gelişmeleri takip edebilir, iletişim kurabilirsiniz.

Hostgator, Türk kullanıcıları için Cpanel hosting kontrol panelini de Türkçe kullanmaya imkan sağlamıştır. Cpanel kullanımı için detay bilgilere Cpanel yazılarımızdan ulaşabilirsiniz.

www.hostgator.com.tr den hosting alım yapmanız durumunda siteniz Amerikada ki sunucularda değil Türkiye için özel oluşturulmuş, Hollanda da yer alan Avrupa veri merkezinde barındırılmaktadır. Bu sayede site açılış hızına etki eden ping süreleri de Türkiye den sunucu hizmeti veriyormuşçasına kısadır. Sunucuları en son donanıma sahiptir ve Dünya’nın en büyük datacenter ve network hizmeti veren Planet – Softlayer firmasında sunucularını barındırmaktadır.

Hosting paketlerini www.hostgator.com.tr den %25 indirimli almak için hostgator indirim kuponlarını kullanabilirsiniz.

Hostgator Kimlik Doğrulama
Cpanel Özellikleri

2 Yorum

  1. abdullah küçük 21/09/2015 Yanıtla

Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hostgator Yardım Hostgator Ödeme Hosting Bilgileri
hostgator turkce destek
Hostgator Türkçe Canlı Destek
hostgator ticket destek
Hostgator Ticket Sistemi
domain al name server
Domain alma ve yönlendirme