WordPress Türkçe Tema sunan sitelerin ücretsiz ve ücretli WordPress temaları paylaşılmıştır. WordPress tema yükleme ile temanızı kurabilirsiniz. WordPress admin panelinden düzenleyebilirsiniz.

Kaliteli ve güncel WordPress Türkçe tema sunan ne yazık ki çok fazla kaynak bulunmamaktadır. Bu yüzden yabancı dilde, Po dil dosyası olan WordPress temaları WordPress tema Türkçeleştirme ile kolayca Türkçe kullanabilirsiniz. Bununla birlikte Türkçe tema sunan bir çok site Türkiye deki güncel gelişmeleri takip etmekte örnek olarak seçim zamanı aday temalarına yer vermektedir. Forumlardan da bir çok tasarımcı tema hizmeti sunmaktadır. R10.net forumundan WordPress tema arayabilir yada özel sipariş verebilirsiniz.

WordPress Türkçe Tema

 
ÜCRETLİ WORDPRESS TÜRKÇE TEMALARI

www.tema.ninja: WordPress kurumsal tema ve Woocommerce uyumlu WordPress e ticaret teması sunulan birçok tema arasından seçilebilir. Ayrıca haber & portal temaları, blog temaları, oyun ve teknoloji gibi çok sayıda farklı tema da sitede yer almaktadır. WordPress Türkçe tema sunan siteler arasında en güncel ve kaliteli olanıdır. Temaları tek tek alabileceğiniz gibi club üyelik ile kurumsal veya e ticaret temalarının hepsine tek bir ücretle ulaşabilirsiniz. WordPress oyun teması gibi ücretsiz temalar da yer almaktadır.

 

www.safirtema.com: Kaliteli ve güncel WordPress temaları sunmaktadır. Özellikle Responsive özellikli WordPress kurumsal tema, WordPress film teması ve WordPress haber teması tercih edilebilir. Özel WordPress tema tasarımı da yaptırabilirsiniz. 

www.wptemalari.net: WordPress kurumsal tema, blog teması ve portal teması gibi çeşitli temalar yer almaktadır. Temalar güncel ve kaliteli değildir.

www.temafabrika.com: Haber, portal, emlak gibi az sayıda güncel tasarım olmayan temalar bulunmaktadır. Güncel konulara göre örnek olarak WordPress milletvekili teması gibi temalar da yer almaktadır. Özel WordPress tema siparişi verebilirsiniz.

www.wordpresstemalari.gen.tr: WordPress film teması, WordPress tek ürün teması, WordPress seçim teması gibi farklı alanlarda güncel olmayan az sayıda tema sunmaktadır.

www.engintasarim.com: WordPress haber teması ve WordPress dernek teması seçebilirsiniz. Temanın eski versiyonları yanında yeni versiyonları kaliteli ve güncel tasarımlıdır.

 

www.habermatik.net: Sadece WordPress haber teması sunmaktadır.

www.wordpresstemam.com WordPress kurumsal tema, blog teması ve portal teması gibi çeşitli temalar yer almaktadır.

www.keremiya.com: Türkçe en çok kullanılan WordPress film teması yer almaktadır.

 
ÜCRETSİZ WORDPRESS TÜRKÇE TEMALARI

www.wordpresstema.com: Ücretsiz temalar yanında ücretli temalarda sunulmaktadır. Ücretsiz WordPress temalar, ücretsiz yabancı temaların orijinal veya Türkçe sürümleri şeklindedir. Deneme yaptığımızda Türkçeleştirmenin tam gerçekleştirilmediğini birçok yerde eksik bırakıldığını da belirtelim. Kurumsal, firma tanıtım, e ticaret, haber ve blog siteleri için kullanılabilir.

www.wp-tr.org/kategori/temalar: Temalar güncel değildir. Yine de blog amaçlı tema seçebilirsiniz.

www.temawordpress.org: Türkçe WordPress tema yer almamaktadır. Yabancı temaların listelenmesi şeklindedir. Footer – site altı bölümünde yer alan linkler ve reklamlar kaldırılamamaktadır. Reklam amaçlı bir sitedir.

www.ucretsiztemalar.net: Az sayıda tema yer almaktadır. Kategorilere ayrılmadığı için tema bulmakta zorlanabilirsiniz. Temalar güncel tasarım değildir.

www.wptemalari.net/ucretsiz-temalar: Ücretsiz temalar eski ve güncel değildir.

www.blogizma.org: Az sayıda ücretli ve ücretsiz tema vardır.

 

 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •