WordPress Temaları – Ücretsiz ve Ücretli

wordpress tema responsiveWordPress temaları ile web sitenizi farklılaştırabilirsiniz. En iyi ücretsiz ve ücretli WordPress temaları sunan siteler paylaşılmıştır. Çok fazla tema arasından sizin için uygun olanı seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiği, nereden bulabileceğinizi, nasıl yükleme, kurulum ve düzenleme yapacağınızı da yazımızda bulabilirsiniz.  

Ücretsiz WordPress temaları ile sitenizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda kurabilirsiniz. WordPress kurumsal tema, WordPress firma teması, WordPress blog teması, WordPress kişisel tema, e ticaret, magazin, oyun gibi temalar ile çeşitli web siteleri yapmayı WordPress site kurma yazımız yardımıyla öğrenebilirsiniz.

Ücretli WordPress temaları ile kaliteli, özel tasarımlı profesyonel web siteleri yapabilirsiniz. Ücretli, premium WordPress temaları neden tercih etmeniz gerektiği ve bu temaları yayınlayan siteler hakkında bilgiler bu yazımızda paylaşılmıştır. WordPress temaları tek tek satın alabileceğiniz gibi club üyelik şeklinde tek bir fiyat ile sitede yer alan tüm temaları da kullanabilirsiniz. Kurumsal web sitesi, blog sitesi ve diğer web sitelerini ücretli WordPress temaları ile kolayca oluşturabilirsiniz.

Cpanelden WordPress kurulumu yapabilir, güncel temaların düzgün bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. WordPress eklentileri ile sitenize ek özellikler kazandırabilirsiniz. WordPress Türkçe temaları daha önce paylaşmıştık. WordPress Tema Türkçeleştirme ile tüm yazımızda yer alan ingilizce temaları Türkçe kullanabilirsiniz.

Ücretsiz WordPress temaları

Ücretsiz WordPress temaları:

Ücretsiz WordPress temaları seçerken bazı noktalara dikkat etmek gerekmektedir. Footer – Site altı bölümüne sizin izniniz olmadan reklam amaçlı farklı sitelere link vermektedir. Bazısı sadece kendi reklamını yapmak amacıyla link vermektedir. Bu linkleri silmenize izin veren ve reklam yapmayanlarda mevcuttur. Bunun yanında birçok temanın ücretli versiyonu yanında daha az özellikli ücretsiz versiyonları da bulunmaktadır. Google optimizasyonu (SEO) açısından uyumlu olmasına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca bir temanın çok fazla diğer siteler tarafından kullanılması SEO ya olumsuz yansıyacaktır. Dikkat etmeniz gereken bir noktada, WordPress in yeni sürümleri ile çalışabilmesidir. Yeni bir WordPress sürümü çıktığında temanın da yeni sürümle birlikte yeni bir versiyonu otomatik yayınlanmalıdır. Aksi durumda siteniz için güvenlik açıklarına neden olabilir yada tema düzgün çalışmayıp hata verebilir. Tema dosyalarını bilgisayarınıza yüklemeden önce virüs taraması yapmanızda da ayrıca fayda vardır.

Google da ücretsiz WordPress temaları ve free wordpress themes şeklinde arama yaparak da temalara ulaşabilirsiniz. Türkçe olanları hemen kullanabilirsiniz. Fakat Türkçe sunulanlar genellikle eski, güncelliğini kaybetmiş tasarımlar ya da site altı reklam amaçlıdır. Bu da özellikle SEO ve kurumsal site amaçlı kullanımlar için uygun değildir. Yabancı temalarda, Premium kalitede ücretsiz temalar bulabilirsiniz.

Yabancı temaları kullanabilmek için WordPress tema Türkçeleştirme yapmanız gerekecektir. Türkçeleştirme için Google Translator Toolkit ve poedit programı kullanılmaktadır. Güncel temaların birçoğu dil dosyalarının otomatik olarak düzenlenmesini sağlayan ‘language’ (dil) klasöründe yer alan po dil dosyaları ile gelmektedir.

Güncel ve kaliteli temalarda, Responsive – duyarlı özelliği ile sitenin açıldığı bilgisayarların ve mobil cihazların ekran boyutuna göre otomatik şekillenebilmesi sağlanır. Bunun yanında metabox options özelliği ile de sağ ve sol blokları istediğiniz gibi düzenleyebilir, ana sayfada blok yokken, yazılarda blok olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca sitenizin renklerini kolayca değiştirebilme imkanı da verilmektedir.

Temaya karar vermek için demosunu inceleyebilirsiniz. Sonrasında sizin için uygun olan temanın dosyasını Zip dosyası şeklinde indirebilirsiniz. Genellikle indirdiğiniz dosyayı Zip ten çıkarıp, içinde yer alan dosyanın yükleme yapılabilmesi için tekrar Zip dosyası yapmanız gerekecektir. WordPress tema yükleme yazımızda aktardığımız gibi temanızı WordPress admin panelinden Görünüm – temalar bölümünden yükleyebilir ve etkinleştirebilirsiniz. Temalar kurulum sonrası, temanın ihtiyaç duyacağı kimi WordPress eklentilerinde kurulmasını isteyebilir.

YABANCI WORDPRESS TEMALARI

www.wordpress.org/themes/browse/popular: WordPress yönetim panelinde görünüm – temalar bölümünden de yeni bir tema eklemek istediğinizde gelen temalardır. WordPress tema yükleme yazımızda detayları paylaşılmıştır. Ücretli ve ücretsiz WordPress temaları bulabilirsiniz. Bir çok temanın ücretsiz versiyonu yanında ücretli versiyonları da sunulmaktadır. Kategori yapılmadığı için tema bulmak zor olmaktadır. Arama bölümünden anahtar kelime girebilir, en çok indirilen temaları öncelikle inceleyebilirsiniz. WordPress kurumsal tema, WordPress blog teması gibi her türlü tema çeşidine ulaşabilirsiniz.

www.s5themes.com: Ücretsiz Wordrpess temalar yer almaktadır. Tüm tasarımlar güncel ve size uygun olan bir tema bulabilirseniz kaliteli temalardır. Site altını istediğiniz gibi düzenleyebilme imkanı vermektedir. WordPress kurumsal tema, topluluk (buddypress) teması, WordPress blog teması ve WordPress kişisel tema tema öne çıkmaktadır. Temayı tıkladığınızda gelen sayfada ‘view demo’ tıklayarak temayı inceleyebilirsiniz. Download tıkladığınızda Create New Account bölümünde kullanıcı adı ve e mail adresinizle üye olarak tema dosyalarını indirebilirsiniz.

http://inkhive.com:Ücretsiz WordPress temalar ve aynı temaların daha fazla özelliğini içeren ücretli versiyonları sunulmaktadır. Site altındaki linkleri kaldırabilir, kendi yazı ve linklerinizi yerleştirebilirsiniz. Firma tanıtımı, blog sitesi, magazine sitesi, resim ağırlıklı galeri sitesi, seyahat sitesi güncel ve kaliteli bu temalar ile kolayca yapılabilir. Temaların tanıtımlarını izleyebilir ve download ile tema dosyalarını indirebilirsiniz.

www.fabthemes.com: Tamamen ücretsiz wordpress temaları içermektedir. Reklam içermeden footer – site altını düzenleyebilirsiniz. Çeşitli kategorilerde bir çok tema yer almaktadır. Temalar ücretsiz olmasına rağmen güncel tasarımlıdır ve devamlı olarak güncellenmektedir. WordPress Blog teması, WordPress kişisel tema, WordPress kurumsal tema, Wordpess emlak teması (listings kategorisinde, e ticaret (ecommerce) teması, WordPress haber teması, WordPress portal teması, Wordrpess video teması arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. Temanın detaylarını tıklayın, ‘Share to Download theme’ (temayı indirmek için paylaş) yazısının altında temayı Facebook hesabınızla beğendikten sonra tema dosyasını indirebilirsiniz.

www.mythemeshop.com/free-wordpress-themes: Ücretli ve ücretsiz WordPress temalar yer almaktadır. Demoları inceleyebilir, yükleme yapmak için ise üye olmanız gerekmektedir. WordPress Blog teması olarak kullanılabilir.

www.simplewpthemes.com: Ücretsiz WordPress temaları yer almaktadır. Sadece kendi reklamını içeren link site altında bulunuyor, 15$ karşılığında bu linki kaldırmanıza izin veriyor. Bir çok kategoride, renk ve yan menü filtrelemesi yaparak 260 dan fazla temadan birini seçebilirsiniz. Temalar çoğunlukla güncel tasarımlı, bununla birlikte eski tip tasarımlarda bulunmaktadır. WordPress yeni sürümlerine uygun olacak şekilde temalar otomatik güncellenmektedir. WordPress Kurumsal tema, firma teması, blog teması, haber teması ve oyun teması öne çıkmaktadır. Temayı incelemek için ‘Live demo’ tıklayabilirsiniz, indirmek için ise ‘Download’ tıkladığınızda gelen sayfada ‘Free Download’ tıklayarak dosyayı indirebilirsiniz.

www.mageewp.com/themes: Gelişmiş kaliteli ücretsiz temalardan oluşmaktadır. Site altını düzenlenmenize imkan vermektedir. Demoları inceleyebilir, hemen dosyaları yükleyebilirsiniz. Kurumsal, firma tanıtım amaçlı temalar öne çıkmaktadır.

www.sktthemes.net/product-category/free: Responsive WordPress temalardan oluşmaktadır. Demoları inceleyip, hemen indirebilirsiniz. Kurumsal, firma tanıtım siteleri ve fotoğraf siteleri için idealdir.

www.siteorigin.com/theme: Ücretsiz WordPress temaları yer almaktadır. Demoları inceleyebilir, WordPress yönetim panelinizden arama yaparak otomatik yükleme yapabilirsiniz. Yükleme sonrası Responsive özellikleri ve site altı düzenleme yapılabilmesi için 10$ talep etmektedir. Kurumsal temalar, sade temalar ve blog temaları ön plana çıkmaktadır.

www.d5creation.com/themegallery3: Ücretli temalar yanında ücretsiz temalarda yer almaktadır. Site altı reklam linki kaldırılamamaktadır. Güncel tasarımlı, kaliteli temalardır. Temaların demolarını inceleyebilir, yükleme yapmak istediğinizde ise sizi WordPress.org da ki tema sayfasına yönlendirmektedir. WordPress yönetim panelinizden tema adı ile arama yaparak otomatik yükleme yapabilirsiniz. Kurumsal, firma, haber ve blog teması olarak kullanılabilir.

www.templateexpress.com/responsive-wordpress-themes: Kurumsal, firma tanıtım siteleri için temalar sunmaktadır. Demoları inceleyebilir, yükleme yapmak istediğinizde sizi WordPress.org sitesine yönlendirmektedir.

www.wpeden.com/product-category/free-themes: Ücretli WordPress tema ve eklentiler sağlamakla birlikte az sayıda da olsa güncel tasarımlı, Responsive – duyarlı kaliteli temalar da sunmaktadır. Ücretsiz temalarda, site altında yer alan Wpedenin kendi linklerini kaldıramıyorsunuz. WordPress kurumsal tema, firma teması, e ticaret teması ve blog teması amaçlı kullanılabilir. Temanın özelliklerini inceleyebilir, ‘Live Preview’ tıkladığınızda demo temaya ulaşabilirsiniz. Tema yükleme işlemi üye olarak sağlanmaktadır.

 

RESPONSİVE WORDPRESS TEMALARI

Güncel Tasarımlı birkaç adet WordPress tema içeren sitelerdir. Responsive – duyarlı tema olmaları sebebiyle esneklik içermektedirler. Tasarım özelleştirme ile temaları farklı amaçlar için de kullanabilirsiniz. Genellikle kurumsal, firma tanıtım ve blog siteler için idealdir.

www.rohitink.com/category/my-themes

www.colorlib.com/wp/themes

www.themegrill.com/themes

www.imonthemes.com

www.themehorse.com/themes

www.moonthemes.com

www.competethemes.com/themes

www.alxmedia.se/themes

www.weblizar.com/themes

www.themonic.com

www.themesandco.com

 

E TİCARET WORDPRESS TEMALARI

Woocommerce gibi eklentiler ile birlikte e ticaret sitesi oluşturabilirsiniz. WordPress E ticaret temaları ile birlikte sektörünüze uygun e ticaret sitesi yapabilirsiniz.

www.readyshoppingcart.com/products_categories/templates

www.kadencethemes.com/shop

 

ESKİ TASARIMLI WORDPRESS TEMALARI

Güncel olmayan eski tasarımlı birçok wordpress tema barındıran sitelerdir. Eski tip olsun yönetimi basit olsun isterseniz inceleyebilirsiniz. Site altında yer alan linkleri düzenleyemezsiniz. Linkleri kaldırmak için ek ücret talep etmektedirler.

www.fthemes.com

www.newwpthemes.com

www.themezee.com/themes

www.dezzain.com/themes

www.template5.com/wordpress

www.azmind.com/category/free-wordpress-themes

www.wphub.com/free-wordpress-themes

WordPress temalar devamlı olarak güncellenmektedir. Gelişmeleri takip edip sitenizin WordPress temasını her zaman kolayca değiştirebilir ve güncel olmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretli WordPress temaları:

Ücretli WordPress temaları ücretsiz olanlara göre birçok ek özellik içermektedir. Görsel olarak daha kaliteli ve yeni tasarım trendlerine göre hazırlanmış güncel temalardır. Temiz kodlamaları sayesinde web sitesi daha fazla hızlı açılmakta ve bu açıdan SEO için daha uyumludur.

Yeni çıkan WordPress sürümlerine uygun olarak devamlı güncellenmektedir. Bu sayede sorunsuz ve güvenli çalışmaktadır. Ayrıca temanın ayarlarını yaparken ya da farklı konularda yardım da alabilirsiniz.

Web sitesi çeşidine göre ek özellikler, özel sayfalar ve slider gibi ücretli olabilecek eklentileri de içermektedir. Web sitenizin İngilizce ve diğer dillerde olmasını sağlayan WPML ile tam uyumlu olabilmektedir. En önemli özelliklerinden biri de web sitesinin tablet ve mobil cihazların ekran boyutuna göre otomatik uyarlanmasını sağlayan Responsive özelliği de yer almaktadır.

WordPress deki gelişmeler sayesinde temanızın ana sayfa, yazılar, özel sayfalar, menü, header (üst başlık), footer (alt başlık) ve blokların ayarlarını kolayca yapabilirsiniz. WordPress bileşenleri ekleyebilirsiniz. Sitenizin tüm renklerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Örnek olarak logonuza uygun olacak renkleri seçebilirsiniz. Web sitenizin renklerini seçerken Paletton sitesinden yararlanabilirsiniz.

Google da ücretli WordPress temaları ve premium wordpress themes şeklinde arama yaparak da kaliteli temalara ulaşabilirsiniz. Temayı satın almadan önce demosunu inceleyebilirsiniz. Satın aldığınız temanın, tema yüklemesi için gerekli tasarım dosyaları yanında PSD kaynak dosyalarını da indirebilirsiniz. Club üyelik yaptığınız sitelerde farklı temaları sitenizde deneyebilirsiniz.

 
WORDPRESS TEMA MARKETLERİ

Dünyadaki tüm tasarımcıların bir araya geldiği ve tasarımlarını satışa sunduğu web siteleri;

https://wordpress.org/themes/commercial/: WordPress yönetim panelinde görünüm – temalar bölümünden tasarımcıların önerilen ücretli WordPress temalarına ulaşabilirsiniz. En çok tercih edilen ücretli temaları inceleyebilirsiniz.

http://themeforest.net/category/wordpress: Birçok web tasarımcısı WordPress tema satışlarını Themeforest üzerinden yapmaktadır. Dünya da en çok tercih edilen, en güncel ve kaliteli binlerce ücretli WordPress tema barındıran sitedir. WordPress menüsünden ‘Popular Items’ tıkladığınızda en çok tercih edilen temalara ulaşabilirsiniz. Tek bir temanın dahi on binlerce satıldığını göreceksiniz. Kategoriler bölümünde her çeşit tema yer almaktadır. WordPress kurumsal tema (Corporate), WordPress blog teması, WordPress haber teması (Magazine), e ticaret teması (eCommerce), ajans teması (Creative), emlak teması (Real Estate) ve daha birçok temaya ulaşabilirsiniz. Temalar $38 – $58 fiyat aralığındadır.

www.mojo-themes.com/categories/wordpress: Mojo Themes, web tasarımcıların WordPress tema satışı yaptığı Themeforest gibi bir sitedir. Satış fiyatları biraz daha ucuzdur. Popüler temalara ulaşmak için ‘Sort By Sales’ tıklayabilirsiniz. WordPress kurumsal tema (Business), WordPress haber teması (Magazine – news), WordPress blog teması, WordPress e ticaret teması (Ecommerce), WordPress emlak teması (Real Estate) gibi temalar yer almaktadır. Temalar $33 – $49 fiyat aralığındadır.

www.templatemonster.com/wordpress-themes.php: Web tasarımcıların WordPress tema satışı yaptığı binlerce tema bulunduran popüler sitelerden diğeridir. Template Monster da tüm WordPress temaları sabit ve pahalı fiyattan satılmaktadır. Bu yüzden seçtiğiniz temanın kaliteli ve güncel olmasına dikkat etmenizi öneririz. Sitenin Türkçe versiyonu da bulunmaktadır. Bunun yanında orijinal sitede aradığınız temalara daha rahat ulaşabilirsiniz. Popularity bölümünden ‘Best Sellers’ seçip en popüler temalara ulaşabilirsiniz. Sonrasında WordPress kurumsal tema (Business & Services) gibi diğer temaları inceleyebilirsiniz. Temalar $75 sabit fiyattır.

https://creativemarket.com/themes/wordpress: Creative market, web tasarımcıların tema satışı yanında fotoğraf, grafik, şablon (logo, broşür, davetiye, kartvizit…), font gibi her türlü tasarım öğesi satışının yapıldığı kapsamlı bir sitedir. Binlerce WordPress Tema popüler sıraya göre gelmektedir. WordPress kurumsal tema (Business), WordPress haber teması (Magazine), blog ve eticaret temaları yer almaktadır. Temalar genellikle $39 – $59 fiyat aralığındadır.

 
UYGUN ÜCRETLİ ÜYELİK OLAN WORDPRESS TEMA SİTELERİ

Tasarım ajansının tüm temalarına uygun fiyatlı üyelik ile ulaşabileceğiniz web siteleri;

www.cssigniter.com/ignite/themes: WordPress kurumsal tema ve WordPress blog teması çoğunlukla yer almaktadır. WordPress video teması da tercih edilebilir. Eticaret, otel, oyun, portal, restoran gibi farklı, kaliteli responsive özellikli tema çeşitleri de yer almaktadır. Temaların hepsini $49’dan alabilirsiniz.

https://mythemeshop.com/themes: WordPress haber teması, WordPress kurumsal tema ve WordPress blog tema için ideal seçenekler sunmaktadır. WordPress eklentiler de yer almaktadır. Temaların bir tanesini 45$, hepsini 87$ ’dan alabilirsiniz.

www.elegantthemes.com/gallery/: WordPress kurumsal ve blog temaları ağırlıktadır, Temaların hepsini 69$ ’dan alabilirsiniz.

http://wpdance.com/wordpress-themes.html: Az sayıda tema yer almaktadır. Blog ve eticaret temaları tercih edilebilir. Bazı temaları Themeforest üzerinden satmaktadır. Club yıllık üyelik $49.

http://wpeden.com/product-category/themes: Çok sayıda ama güncel olmayan temalar yer almaktadır. Temalara hepsine 55$ ’dan ulaşabilirsiniz.

https://themeisle.com/allthemes: WordPress kişisel tema ve kurumsal tema seçilebilir. Çeşitli ücretli WordPress eklentiler de yer almaktadır. Yıllık club üyelik 69$.

www.simplethemes.com/wordpress-themes: Az sayıda kaliteli WordPress firma teması içermektedir. Yıllık club üyelik 69$. 3 aylık club üyelik 49$.

http://teslathemes.com/pricing: Kaliteli firma ve blog temaları içermektedir. Yıllık club üyelik 49$.

www.elmastudio.de/en/themes: Sade ve şık WordPress tema arıyorsanız en iyi çözümleri bulabileceğiniz sitedir. Moda tasarımı gibi siteler açabilirsiniz. Yıllık üyelik 48€.

www.klasikthemes.com/themes: Sade WordPress firma teması seçebilirsiniz. Yıllık üyelik 69$.

http://themegrill.com/themes/: Kaliteli, sade kurumsal ve e ticaret sitesi olarak kullanabileceğiniz temalar yer almaktadır. Yıllık üyelik 79$.

http://themify.me/club: WordPress kişisel tema, firma ve e ticaret temaları tercih edilebilir. Yıllık üyelik 79$.

www.nimbusthemes.com/: Az sayıda kaliteli tema yer almaktadır. Yıllık üyelik 99$.

www.gavick.com/wordpress-themes.html: Sade ve şık olmanın yanında farklı, sıra dışı, kaliteli web tasarım isterseniz aradığınız temaları bulabilirsiniz. WordPress firma teması ve WordPress haber teması yanında blog ve eticaret temaları da tercih edilebilir. Yıllık üyelik 99€.

 
YÜKSEK ÜCRETLİ ÜYELİK OLAN WORDPRESS TEMA SİTELERİ

Tasarım firmasının kaliteli, güncel temalarını yüksek ücretli üyelik ile satışa sunduğu web siteleri;

www.inkthemes.com/wp-themes : Sadece firma web sitesi kurmak için temalar yer almaktadır. Tek tema 59$, üyelik 147$.

http://graphpaperpress.com/themes: Özellikle Fotoğraf, galeri ağırlıklı tasarım ajanslarına uygun temalar yer almaktadır. Tek tema 79$, yıllık üyelik 149$.

http://themefuse.com/wp-themes-pricing: Kurumsal, blog temaları yanında kaliteli WordPress emlak teması çok sayıda farklı kategoride sunmaktadır. Tek tema 45$, üyelik 195$.

www.sktthemes.net/themes/all-themes:Çeşitli kategoride temalar yer almaktadır. Ajanslara yönelik temalar yanında turizm amaçlı hotel ve seyahat temaları, yapı firmaları için temalar ön plana çıkmaktadır. Kaliteli WordPress kurumsal temalar da yer almaktadır. Tek tema 69$, üyelik 199$.

www.themezilla.com/themes: Sade ve şık temalar bulabilirsiniz. Tek tema 59$, üyelik 199$.

www.themelab.com/themes: Az sayıda tema yer almaktadır. Tek tema 69$, üyelik 199$.

www.wpzoom.com/pricing: E ticaret bölümü olan şirket web sitesi temaları yanında özellikle WordPress haber temaları kalitelidir. Tek tema 75$, üyelik 199$.

http://cyberchimps.com/responsive-theme-bundles/ Az sayıda kurumsal amaçlı sade tema bulunmaktadır. Tek tema 40$, üyelik 200$.

http://magazine3.com/themes/#all: WordPress haber teması seçmek için en doğru sitedir. Tek tema 59$, üyelik 249$.

http://organicthemes.com/themes Sade ve şık kurumsal web siteleri yapabilirsiniz. Tek tema 69$, üyelik 249$.

www.premiumpress.com/premium-wordpress-themes: WordPress alt yapısı ile çok farklı amaçlar için web sitesi yapabilmenizi sağlayan temalar sunmaktadır. Dizin, iş arama, yazılım yükleme, kupon, emlak, video paylaşım, e ticaret ve ürün karşılaştırma web siteleri yapabilirsiniz. Tek tema 79$, üyelik 299$.

http://templatic.com/wordpress-themes-store Farklı amaçlar için dizin siteleri yapabilirsiniz. Tek tema 99$, üyelik 299$.

http://oboxthemes.com/themes Sade ve şık web sitesi yapabilirsiniz. Tek tema 79$, üyelik 299$.

www.rockettheme.com/join/wordpress WordPress temaları yanında WordPress eklentileri de içermektedir. Tek tema 49$, üyelik 349$.

www.woothemes.com/product-category/themes/ En çok kullanılan WordPress e ticaret eklentisi sunan sitede bir çok E ticaret teması yer almaktadır. Tek tema 79$, üyelik 349$.

www.studiopress.com/ Kaliteli firma temaları içermektedir. Tek tema 100$, üyelik 400$.

 
ÜYELİK OLMAYAN WORDPRESS TEMA SİTELERİ

Web Tasarımcısının tek tek tema satışı yaptığı kendine ait web siteleri;

http://themetrust.com/themes: Sadece kendi tasarımını yaptığı az sayıda WordPress tema satılmaktadır. Bir alana bir bedava olmaktadır. İki tema $59 fiyattır.

www.gabfirethemes.com/wp-themes: Az sayıda WordPress tema yer almaktadır. Temalar $59 sabit fiyattır.

http://gorillathemes.com/themes/: WordPress oto galeri teması ve WordPress emlak teması seçilebilir. Mobil uyumlu tema ile birlikte $80 sabit fiyattır.

www.hermesthemes.com/themes/ Sadece Turizm amaçlı kaliteli WordPress otel temaları yer almaktadır. Temalar $199 sabit fiyattır.

www.photocrati.com/wordpress-photography-themes/: Fotoğrafçılar ve tasarımcıların eserlerini sergileyebileceği WordPress tema $89 fiyatındadır.

www.simplewpthemes.com: Bedava olarak sunulan çok sayıda temayı copyright olmadan kullanabilmek $15 fiyattır.

 
ESKİ TASARIMLI WORDPRESS TEMA SİTELERİ

Genellikle eski tarz tasarımların olduğu tasarım firmasının tüm temalarına üyelik ile ulaşabileceğiniz web siteleri:

www.theme-junkie.com Üyelik 49$.

www.authenticthemes.com/purchase Üyelik 79$.

www.thinkupthemes.com/themes Üyelik 85$.

www.solostream.com/wordpress-themes Üyelik 129$.

www.famethemes.com/themes Üyelik 129$.

www.mhthemes.com/themes/ Üyelik 149$.

İhtiyacınıza ve projenize uygun premium ve profesyonel Wordrpess temayı bulmanızda yazımızın yardımcı olmasını dilerim.

WordPress Tema Türkçeleştirme

3 Yorum

  1. protherm servisi 21/09/2016 Yanıtla
  2. demet hayran 16/01/2015 Yanıtla
    • kutlay 16/01/2015 Yanıtla

Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir