Hostgator, uluslararası deneyimi ile Dünya’nın en önde gelen Host firmalarındandır. Fiyat avantajı ve hizmet kalitesi ile Türkiye de web sitesi kuranların yabancı hosting firmaları arasında en çok tercih ettiği firmadır. Türkçe Cpanel hosting kontrol paneli ve Türkçe destek verebilmesi en önemli özellikleridir.

Hostgator hakkında; Amerika – Teksas’ da 2002 yılında kurulmuştur. Data Center ve Network hizmetini Ace Data Centers, Cyrusone ve The Planet  – Softlayer firmalarından almaktadır. Amerika ve Avrupa da yer alan 12,000 sunucusu ile 9 milyon alan adına hizmet vermekte ve 400 binden fazla müşterisi ile Dünya’ nın en büyük hosting firmalarından biridir. Bir çok firma tarafından yılın en iyi hosting firması seçilmiştir.

Avrupa da Amsterdam – Hollanda da yer alan veri merkezide bulunmaktadır. Sitenizin Avrupa sunucularında host edilmesini isterseniz, datacenter değiştirme formunu doldurmanız yeterlidir.

 

Çeşitli hosting ihtiyaçları için Web Hosting, Windows HostingBayi (Reseller) Hosting, VPS Hosting ve Dedicated Server çözümleri sunmaktadır. Türkçe canlı destek, 99.9% uptime garantisi ve 45 gün içinde para iadesi garantisi vermektedir.

Hostgator, müşteri hizmetlerini 750 den fazla çalışanı ile sağlamaktadır. Ticket sistemi ve canlı destek ile yardım alabilirsiniz. Merkezinde çalışan Hasan K. Bey ile Türkçe Canlı destek Türkiye saati ile Akşam 16:00 – 1:00 arası sunulmaktadır. Ayrıca yardım için destek@hostgator.com.tr mail adresine Türkçe mail de atabilirsiniz. HostGator müşterilerinin yaklaşık %90’ı HostGator’dan ve sunduğu hizmetlerden memnun olduklarını belirtmiştir.

Hostgator Cpanel, Türkçe dil seçeneği de sunmaktadır. Cpanel kontrol paneli ile kolaylıkla Email hesapları, veritabanı, Dosya transferi, sitebuilder gibi hizmetlere kolayca ulaşıp, yönetebilirsiniz. Web Hosting paketleri arasında yer alan Baby Plan ve Business Plan ile tek hosting de birden fazla siteyi host edebilirsiniz. WordPressJoomla, Drupal, SMF, phpBB, Magento, Oscommerce, PrestaShop gibi sıklıkla kullanılan yazılımları Cpanel den QuickInstall (Hızlı yükleme modülü) ve Fantastico hizmeti ile kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

Opencart gibi eticaret yazılımlarının kurulumunu da Cpanel de dosya yönetimi bölümünden kolayca yapabilirsiniz.

Cpanel kullanımı ve diğer tüm konular için eğitim videolarını izleyebilirsiniz.

 

Hostgator; sunucu ve network alt yapısı, 7/24 desteği, cpanel kontrol paneli ve diğer hizmetleri ile hosting ihtiyaçlarınız için en ideal çözümdür.

Tercih edeceğiniz Hostgator hosting paketini, hostgator indirim kuponları ile %25 indirimli alabilirsiniz.

Hostgator Ofis görüntülerine bakabilirsiniz.

hostgator-ofis hosting Hostgator nasıl Hostgator hakkında hostgator

 

 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •