Hostgator Ticket Sistemi

Hostgator den Türkçe canlı destek alabileceğiniz gibi Ticket sistemiyle de Türkçe yardım alabilirsiniz. Hasan K. ve birçok Türkçe destek sorumlusu Ticket ile belirttiğiniz yardım taleplerinize Türkçe dönüş yapacaktır.

Türkçe Ticket destek saatleri Türkiye saati ile akşam 16:00 – 01:00 arasındadır. İngilizce 7/24 yardım alabilirsiniz.

destek@hostgator.com.tr ye Hasan Beye de mail atabilirsiniz. Atılan mailler Ticket sisteminde yer alacaktır.

Ticket sistemine birçok yerden ulaşabilirsiniz; https://tickets.hostgator.com/login adresinden direkt giriş yapabilirsiniz.  www.hostgator.com de ana sayfa da ‘Support‘ (destek) tıklayıp, Quick Links bölümünden ‘Create a Ticket’ (ticket oluştur) tıklayıp da ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cpanel kontrol panelinizde Hostgator Links bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Hostgator Ticket sistemine kayıt esnasında belirttiğiniz e-mail adresiniz ve şifre ile giriş yapabilirsiniz. Cpanel için de aynı şifreyi kullanmaktasınız. Eğer şifrenizi unutursanız New account a tıklayıp e-mail adresinize yeni şifre oluşturabileceğiniz link gönderilecektir.

hostgator-ticket-acma hostgator türkiye Hostgator Türkçe destek Hostgator Ticket

Ticket sistemine giriş yaptığınızda ‘User Settings’ den bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. ‘Submit a Ticket’ tıkladığınızda, Ticket formu karşınıza gelecektir. Yardım almak istediğiniz departmanı seçebilir, yardım konusunu yazıp, Message Body bölümüne bilgi almak istediğiniz konu hakkında detaylı Türkçe karakter kullanmadan Türkçe yazabilirsiniz. Eklemek istediğiniz konu ile alakalı dosyaları ‘Attachment’ bölümünden, bilgisayarınızdan yükleyebilirsiniz.

 

hostgator-ticket-ekleme hostgator türkiye Hostgator Türkçe destek Hostgator Ticket

 

Türkçe destek saatleri arasında Ticket atarsanız, 1-2 saat içinde gün içinde dönüş yapılacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz tekrar üst bölüme yazabilir ‘Post Reply’ butonuna tıkladığınızda Ticket aynı konu için devam eder.

Ticket sisteminde, canlı destek gibi anında cevap alamazsınız ama belirttiğiniz konular yazılı olarak devamlı olarak sistemde yer alır. Geçmişe dönük yardım taleplerinizi görebilirsiniz.

Anında cevaplanabilecek yardım konuları yerine daha kapsamlı sorunlarınızı Ticket sisteminden belirtmeniz daha yararlı olacaktır.

 

Hostgator Billing - Fatura Sistemi
Hostgator Türkçe Canlı Destek

4 Comments

 1. affan 07:34 de 16/01/2015 - Yanıtla

  Selam,

  kredi kartı ile ödeme yaptım ancak? bana bilgiler’i vb hiç bir mail gelmedi.

  Hayla, bekliyorum 4 gün oldu neden böyle yapıyorlar?

  Ticket de, attım ama? cevap vermiyorlar?

  • kutlay 15:49 de 16/01/2015 - Yanıtla

   Mail spama düşmüş olabilir, alımdan kısa bir süre sonra kurulum maili gelmiş olmalıdır. destek@hostgator.com.tr ye Hasan Beye yardım maili attığınız da dönüş yapacaktır. Alım esnasındaki alan adınızı, hangi paketi aldığınızı mailde belirtmeniz yeterlidir.

 2. Zafer KURNAZ 22:36 de 09/09/2014 - Yanıtla

  Sayın İlgili,

  Hesabım “onaylama” gerekçesiyle durduruldu.

  Yapılan bu işlemin HUKUKİ DAYANAĞI nedir?

  Parasını verdim ve bir ürün aldım.

  Kimlik bilgimi vermek zorunda olduğum nerede yazıyor?

  Bilgilerinize, gereğini rica ederim.
  Saygılarımla

Siz de fikrinizi belirtin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.