Hostgator uluslararası hosting firmaları arasında Türk çalışanları ile Türkçe canlı destek verebilen tek firmadır. Türkçe destek sorumlusu Hasan K. canlı destek saatleri arasında yardımcı olmaktadır.

Hostgator Türkçe Canlı destek saatleri değişti ve yeni saatler Türkiye saati ile Hafta içi Akşam 16:00 -01:00 arasında olmaktadır.

Hostgator den ayrıca Ticket sistemi yoluyla da yardım alabilirsiniz. Ticket açarak, yardım almak istediğiniz konuyu Türkçe yazabilir ve destek ekibinden Hasan K. dan Türkçe cevap alabilirsiniz. Mail ile yardım almak için destek@hostgator.com.tr adresine mail de atabilirsiniz.

 

Türkçe Canlı desteğe giriş yapmak için www.hostgator.com.tr da sağ üst köşedeki ‘live chat’ linkine tıklamanız yeterlidir.

Canlı desteğe başlamadan önce pencere açılacaktır. Forma önce adınızı yazıyorsunuz. Hangi departmandan yardım alacaksanız; Department bölümünden Technical support (Teknik destek), Sales (Satış), Billing (Fatura)  seçiyorsunuz. Language bölümünden de Turkish seçiyorsunuz. Türkçe destek aktif ise Hasan Bey hemen yardımcı olacaktır. Eğer aktif değilse Türkçe yardım talep etmek için Hosting alırken belirttiğiniz alan adınızı ve son olarak yardım almak istediğiniz konuya ‘Can I take Turkish Support from Hasan K.’ yazarak Türkçe destek talebinde bulunuyorsunuz.

hostgator-canli-destek-alma web sitesi hostgator türkiye Hostgator Türkçe destek hostgator

En fazla birkaç dakika içinde destek sorumlusu canlı destek vermeye başlayacaktır. Aynı şekilde Türkçe destek talep etmek için ‘Can I take Turkish Support from Hasan K.’ yazdığınızda bir kaç dakika içinde Hasan Beye yönlendirileceksiniz. Sorunlarınızı çözmede son derece yardımcı olmaktadır. Resimde görüldüğü üzere benim gibi Türkçe karakter kullanırsanız yazdıklarınızı anlamaları zor olacaktır. Türkce karakter kullanmadan yazmalısınız.

hostgator-turkce-canli-destek web sitesi hostgator türkiye Hostgator Türkçe destek hostgator

 

Sorularınıza cevap bulduktan sonra canlı desteği bitirmek için sağ üst köşede bulunan ‘Rate and Exit’ tıklayıp memnuniyetinizi bildiren bir yazı yazıp çıkış yapabilirsiniz.

 

 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •