Hostgator 45 Gün Para İade Garantisi

///Hostgator 45 Gün Para İade Garantisi

Hostgator, hosting konusunda kendisine güvenmekte ve eğer memnun kalmazsanız ya da başka bir sebeble hesabınızı iptal etmek isterseniz, Hostgator’den aldığınız web hosting, reseller hosting, vps hosting ve windows hosting paketleri için 45 gün içinde para iade talebinde bulunabilirsiniz. Kiralık sunucular, Domain alma ve ek hizmetler için iade geçerli değildir. Ayrıca 45 gün para iadesi sadece Hostgator’ den ilk defa hosting alan ve yeni hesap açanlar için geçerlidir. Daha önce bir hesabınız varsa ve tekrar yeni bir hesap açtığınızda para iadesi mümkün değildir.

Para iadesi için öncelikle Hostgator hesap iptali yapmanız gerekmekte ve bunun için online Türkçe iptal formunu ya da ingilizce iptal formunu doldurmanız gerekmektedir. Hesap iptali için detaylara Hostgator Hosting Hesap iptali yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Hesabınızın iptal edildiğine ilişkin mail aldığınızda, para iadesi istediğinize ilişkin gelen maile cevap yazmalısınız. Hostgator den ödeme yapılacağına dair bir mail gelecektir. 15 gün içinde kredi kartı ya da paypal hesabınıza ödeme yapılacaktır.

İade işlemi ve diğer yardım taleplerinizi canlı destek ve ticket yardımı ile de iletebilirsiniz. 45 gün para iadesi ile ilgili detay bilgilere Hostgator yardım sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Hostgator Paket Değiştirme - Yükseltme
Hostgator Hesap İptali

2 Comments

  1. Gofrettin 09:25 de 12/12/2014 - Yanıtla

    Hostgator’dan 1 senelik shared host baby plan aldim… paypalle ödedim…

    daha sonra domainimi transfer etmek isteyince sadece kredi kartinin gecerli oldugunu gördüm.

    kredi kartimda yok

    ne olacak simdi???

Siz de fikrinizi belirtin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.